Skočiť na hlavné menu | Skočiť na ľavú časť stránky | Skočiť na obsah | Skočiť na pätičku

Vitajte na stránke obce Žitná-Radiša


Oznam - povinnost' registrácie a identifikácie chovu ošípaných

Súbor na stiahnutie:

Informačný leták o odpadoch SLOVMAS

Súbor na stiahnutie:

VIANOCE POD ROKOŠOM

Prvý ročník akcie s vianočnou tematikou v Žitnej-Radiši v novodobej histórii. V sobotu 15. decembra od 15:00 h sa vám predstavia obyvatelia obce i iní remeselníci so svojou tvorbou a výrobkami. Viacero organizácii v obci i samotná obec sa spojili, aby vám spríjemnili predvianočnú atmosféru. V programe vystúpia so svojím programom žiaci základnej umeleckej školy Dezidera Kardoša. Samozrejmosťou je vianočné občerstvenie a špeciality. Ak viete niečo zaujímave vytvoriť a chceli by ste sa prezentovať, ste vítaní, len sa treba vopred nahlásiť. Akcia sa koná vo vonkajších priestoroch, teplo sa oblečte. V prípade upršaného počasia sa akcia presúva do kultúrneho domu.
Tešíme sa na Vás.

 

Vianoce pod Rokošom plagát

Silvestrovská zábava

I tento rok už tradične hasiči poriadajú Silvestrovskú zábavu. Príďte sa spolu s nami rozlúčiť s rokom 2018 a privítať ten nasledujúci. Do tanca hrá hudobná skupina LUX. Podávať sa bude 2x večera. Hlavná cena v tombole WELLNESS v Malých Bieliciach v hodnote 90€ a množstvo iných zaujímavých cien. Výhodnejšie vstupné ak sa zaregistrujete skôr. 31.12.2018 od20.00h sa tešíme na Vás.

 

Vyhľadávanie na zitna-radisa.sk

Obecný úrad

Kontakt na obecný úrad v Žitnej-Radiši

Základné info

Adresa:

Obec Žitná-Radiša
Obecný úrad č. 105
956 41 Uhrovec

Tel.:

+421 (0)38 7694421

E-mail.:

info(zavináč)zitna-radisa.sk

Starosta:

Ing. Rudolf Botka

Úradné hodiny

Po-Pia: 7:00-15:30

Kto je online

Práve tu je 465 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Používaním stránok prevádzkovateľa Obec Žitná-Radiša súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Čo sú cookies? Súhlasím