Skočiť na hlavné menu | Skočiť na ľavú časť stránky | Skočiť na obsah | Skočiť na pätičku

Archív článkov o DHZ

Požiar rodinného domu v Kšinnej

V nedeľu 21.5.2017 sme boli požiadaní KOS IZS z Trenčína o pomoc pri likvidácii požiaru rodinného domu v obci Kšinná. Do 12 min. sme uskutočnili výjazd v počte 1+4. Po príchode na miesto udalosti sme sa zahlásili veliteľovi HaZZ z BN, ktorý nás poveril dopĺňaním CAS 32 T148 DHZO Uhrovec pomocou PPS-15 Tohatsu. DHZO Uhrovec hasil požiar dvoma útočnými prúdmi. Príslušníci HaZZ použili vysoký tlak a lafetovú prudnicu. Po lokalizácii požiaru sme boli poverení veliteľom zásahu na likvidačné práce na povale rodinného domu. Rozhrabávali sme zhorené zvyšky uskladneného materiálu, strešnej konštrukcie, strešnej krytiny a ochladzovali ich vodou. Veliteľ zásahu po likvidácii požiaru odovzdal miesto požiaru veliteľovi DHZO Kšinná. Ten nás požiadal o spoluprácu pri rozoberaní a vypratavaní povalových priestorov a rozobratí konštrukcie strechy. Spoločne s ochotnými dobrovoľníkmi zo Kšinnej sme majiteľovi domu pomohli. Počas zásahu nedošlo k poškodeniu hasičskej techniky ani k zraneniu zasahujúcich členov DHZO.

 

Fotografie nájdete vo Foto galérii: http://www.zitna-radisa.sk/foto-galeria/rok-2017/category/80-poziar-rodinneho-domu-ksinna

Úradné hodiny počas pandémie

Po-Pia: od 7.30 do 15.30.

Na úrad sa môže vstúpiť iba
s rúškom, alebo prekrytou tvárou.

Vyhľadávanie na zitna-radisa.sk

Obecný úrad

Kontakt na obecný úrad v Žitnej-Radiši

Základné info

Adresa:

Obec Žitná-Radiša
Obecný úrad č. 105
956 41 Uhrovec

Tel.:

+421 (0)38 7694421

E-mail.:

info(zavináč)zitna-radisa.sk

Starosta:

Ing. Rudolf Botka

Kto je online

Práve tu je 190 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Používaním stránok prevádzkovateľa Obec Žitná-Radiša súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.