Konečná tabuľka 1. ligy Majstrovstiev okresu Bánovce nad Bebravou v sezóne 2009/2010
Poradie | Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1 |
Uhrovec A |
18
|
17
|
>1
|
0
|
281:43
|
53
|
2 |
M Chlievany B |
18
|
14
|
1
|
3
|
208:116
|
47
|
3 |
Kr.Ves/Timor. A |
18
|
10
|
1
|
7
|
183:141
|
39
|
5 |
Dežerice |
18
|
9
|
2
|
7
|
147:177
|
38
|
6 |
Prusy A |
18
|
8
|
2
|
8
|
167:157
|
36
|
7 |
Žitná-Radiša A |
18
|
7
|
2
|
9
|
164:160
|
34
|
8 |
Uhrovec B |
18
|
8
|
0
|
10
|
146:178
|
34
|
9 |
Otrhánky C |
18
|
4
|
2
|
12
|
110:214
|
28
|
10 |
Žitná-Radiša B |
18
|
3
|
2
|
13
|
96:228
|
26
|
11 |
Bánovce n.B. |
18
|
3
|
1
|
14
|
118:206
|
25
|
Vysvetlenie skratiek v tabuľke:
Z - počet odohraných zápasov
V - počet výhier
R - počet remíz
P - počet prehier
Výsledky stolnotenisových družstiev stolnotenisového oddielu v Žitnej-Radiši v sezóne 2009/2010:
18. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Krásna Ves/Timoradza "A" 13:5 J.Botka 4,5 J.Horník 3 J.Šišmiš 3 I.Horník 1,5 E.Čečka 1 - I.Filin 2,5 M.Valient 1,5 B.Ragan 1
Malé Chlievany "B" - Žitná-Radiša "B" 15:3 Ľ.Kutiš 4,5 F.Petrík 4,5 P.Kobulnický 4,5 J.Koleno 1,5 - T.Medera 1 Ľ.Šišmiš 1
17. kolo:
Dežerice - Žitná-Radiša "A" - 12:6 Kováčik 4,5 Trenčan 2,5 Pikna 2,5 Horečný 2,5 - J. Botka 3 J.Šišmiš 2 E. Čečka 1
Žitná-Radiša "B" - Uhrovec "A" 9:9
16. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Otrhánky "C" 18:0 kontumačne, hostia nepricestovali
Prusy "A" - Žitná-Radiša "B" 14:4 Praženec R. 3,5 Kikuš I. 3,5 Lukačovič V. 2,5 Tomášik J. 3 Kutiš J. 1,5 - Medera T. 2 Hrebíček J. 1 Michale V. 1
15. kolo:
Bánovce n.Bebr. - Žitná-Radiša "A" - 8:10 P.Adamec 4,5 I.Božík st. 2,5 F.Václavík 0,5 I.Božík ml. 0,5 - I.Horník 3 J.Šišmiš 3 J.Botka 2 E.Čečka 2
Žitná-Radiša "B" - Uhrovec "B" - 10:8 Ľ.Šišmiš 2,5 T.Medera 2,5 Michale V. 2,5 Botka V. 2,5 - M.Adameová 2 J.Velčický 2 P.Hriadeľ 2 J.Fraňo 2
14. kolo:
Uhrovec "B" - Žitná-Radiša "A" - 11:7 M.Bernáth 4,5 J.Velčický 3,5 J.Hudák 2 P.Hriadeľ 1 - J.Horník 3 J.Šišmiš 2,5 E.Čečka 1,5
Žitná-Radiša "B" - Timoradza/Krásna Ves "A" - 10:8 V Michale 2,5 J.Hrebíček 2,5 Ľ.Šišmiš 2 V.Botka 2 T.Medera 1 - B.Ragan 3 V.Valient 2,5 I.Filin 2,5
13. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Malé Chlievany "B" 8:10 Šišmiš J. 3,5 Botka J. 1,5 Horník I. 1,5 Čečka E. 1 Hrubý Ľ. 0,5 - Kobulnický P. 4 Kutiš L. 3 Petrík F. 3
Dežerice - Žitná-Radiša "B" 10:8 Kováčik 4 Pikna M. 3 Trenčan M. 3 - Šišmiš Ľ. 2,5 Medera T. 2,5 Hrebíček J. 1,5 Michale V.1,5
12. kolo:
Žitná-Radiša "B" - Žitná-Radiša "A" 10:8 Michale V. 2,5 Hrebíček J. 2,5 Medera T. 2,5 Šišmiš Ľ. 2,5 - Šišmiš J. 4 Horník I. 2 Hrubý Ľ.2
11. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Prusy "A" 10:8 Šišmiš J. 4 Botka J. 3 Horník I. 1,5 Hrubý Ľ. 1,5 - Kutiš J. 3,5 Praženec R. 2,5 Lukačovič V. 2
Bánovce n.Bebr. - Žitná-Radiša "B" 13:5 Adamec P. 4,5 Božík I. st. 4,5 Václavík F. 3 Božík I. ml. 0,5 Kováč F. 0,5 - Hrebíček J. 2 Michale V. 1 Medera T. 1 Šišmiš Ľ. 1
10. kolo:
Uhrovec "A" - Žitná-Radiša "A" 18:0 Hergezel 4,5 Habala 4,5 Flóro D. 4,5 Michale 4,5
Žitná-Radiša "B" - Sokol Otrhánky "C" 7:11 Medera T. 2,5 Hrebíček J. 2,5 Šišmiš Ľ. 1 Michale V. 1 - Hulák P. 4,5 Jakal M. 3,5 Tran F. 2 Gieci L. 1
9. kolo:
Timoradza-Krásna Ves "A" - Žitná-Radiša "A" 9:9 Filin 3,5 Valient 3,5 Ragan 2 - Botka J. 4 Čečka E. 2 Šišmiš J. 1,5 Horník I. 1,5
Žitná-Radiša "B" - Malé Chlievany "B" 4:14 Šišmiš Ľ. 2 Hrebíček J. 1,5 Medera T. 0,5 - Kobulnický 4,5 Kutiš 4 Koleno 3 Košík 2,5
8. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Dežerice 17:1 Šišmiš J. 4,5 Horník J. 4,5 Horník I. 3,5 Botka J. 2,5 Čečka E. 2 - Horečný M. 1
Uhrovec "A" - Žitná-Radiša "B" 15:3 Hergezel J. 4,5 Flóro L. 4,5 Flóro D. 4,5 Stolár S. 1,5 - Hrebíček J. 1 Medera T. 1 Botka V. 1
7. kolo:
Sokol Otrhánky - Žitná-Radiša "A" 9:9 M. Jakal 3,5 L. Baco 2,5 F. Tran 1 P. Hulák 2 - J. Šišmiš 3,5 J. Botka 2,5 I. Horník 2 E. Čečka 1
Žitná-Radiša "B" - Prusy "A" 2:16 V. Botka 1 Ľ. Šišmiš 1 - V. Lukačovič 4,5 R. Praženec 4,5 M. Kutiš 4,5 I. Kikuš 1,5 P. Igaz 1
6. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Bánovce n.Bebr. 17:1 Horník J. 4,5 Šišmiš J. 4,5 Botka J. 4,5 Horník I. 3,5 - Božík I. st. 1
Uhrovec "B" - Žitná-Radiša "B" 17:1 Bernáth M. 4,5 Hriadeľ P. 3,5 Hudák J. 4,5 Velčický J. 4,5 - Michale V. 1
5. kolo:
Žitná-Radiša "A" - Stavokan Uhrovec "B" 8:10 Botka J. 3 Šišmiš J. 3 Horník I. 2 - Hriadeľ P. 3,5 Bernáth M. 2,5 Velčický J. 2,5 Hudák 1,5
Krásna Ves/Timoradza "A" - Žitná-Radiša "B" 16: 2 Ragan 4,5 Filin 4,5 Antala 3,5 Valient 3,5 - Medera 1 Hrebíček 1
4. kolo:
MALÉ CHLIEVANY "B" - ŽITNÁ-RADIŠA "A" 15:3 Kutiš Ľ. 4,5 Kobulnický P. 4,5 Petrík F. 3,5 Koleno J. 2,5 - Horník J. 2 Botka J. 1
ŽITNÁ-RADIŠA "B" - DEŽERICE 5:13 Michale V. 3 Hrebíček J. 1 Šišmiš Ľ. 1 - Horečný 4,5 Pikna 3,5 Trenčan 3,5 Kováčik 1,5
3. kolo:
ŽITNÁ-RADIŠA "A" - ŽITNÁ-RADIŠA "B" 14:4 Botka J.4,5 Šišmiš J. 4,5 Horník I. 3,5 Čečka E. 1,5 - Hrebíček J. 2 Michale V. 1 Medera T. 1
2. kolo:
Prusy A - Žitná-Radiša A - 12:6 Praženec 3,5 Kutiš 3,5 Lukačovič 4 Tomášik 1 - Horník Ján 2 Šišmiš Jakub 2 Botka Jozef 1,5 Horník Ivan 0,5
Žitná-Radiša B - Bánovce n.B. - 9:9 Hrebíček Ján 3,5 Michale Vladimír 3,5 Šišmiš Ľubomír 1 Medera Tomáš 1 - Adamec Pavol4,5 Božik Igor 2,5 Václavík František 2
1. kolo:
Žitná-Radiša A - Uhrovec A [1:17]
Horníková 1 - Habala 4,5 ; Hergezel 4,5 ; Flóro L. 3,5 ; Flóro D. 4,5
Otrhánky C - Žitná-Radiša B [18:0]
Chudoba 4,5 ; Baco 4,5 ; Jakal 4,5 ; Tran 4,5