Konečná tabuľka 1. ligy Majstrovstiev okresu Bánovce nad Bebravou v sezóne 2010/2011
Poradie | Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SK Bánovce A |
18 |
16 |
1 |
1 |
230:94 |
51 |
2. |
STK M. Chlievany B |
18 |
13 |
1 |
4 |
187:137 |
45 |
3. |
STK Otrhánky B |
18 |
13 |
0 |
5 |
206:118 |
44 |
4. |
STO Prusy A |
18 |
11 |
0 |
7 |
172:152 |
40 |
5. |
OcU K.Ves-Timoradza A |
18 |
8 |
1 |
9 |
149:175 |
35 |
6. |
OcU Dežerice A |
18 |
8 |
0 |
10 |
155:169 |
34 |
7. |
OcU Žitná A |
18 |
7 |
1 |
10 |
157:167 |
33 |
8. |
OcU Žitná B |
18 |
4 |
1 |
13 |
117:207 |
27 |
9. |
STK M. Chlievany C |
18 |
3 |
2 |
13 |
128:196 |
26 |
10. |
STO Uhrovec B |
18 |
3 |
1 |
14 |
119:205 |
25 |
Vysvetlenie skratiek v tabuľke:
Z - počet odohraných zápasov
V - počet výhier
R - počet remíz
P - počet prehier
Úspešnosť jednotlivých hráčov v sezóne 2010-2011:
V kategórii od 50 % do 100 % odohratých zápasov:
1. Petrík Roman / SK Bánovce n.Bebr. A / - 98,28%
2. Praženec Robert / STO Prusy A / - 81,36%
...
8. Horník Ján / OcU Žitná-Radiša A / - 70,00%
...
14. Horník Ivan / OcU Žitná-Radiša A / - 60.34%
15. Botka Jozef / OcU Žitná-Radiša A / - 60,00%
16. Šišmiš Jakub / OcU Žitná-Radiša B / - 59,38%
...
23. Čečka Erik / OcU Žitná-Radiša B / - 53,19%
V kategórii od 0 do 50 % odohratých zápasov:
1. Škultéty Michal / OcU Žitná-Radiša A / - 100%
2. Nguyen Viet. / STK Otrhánky B / - 80%
...
5.Hrubý Ľubomír / OcU Žitná-Radiša A / - 60%
...
13. Šišmiš Adam / OcU Žitná-Radiša B / - 25%
14. Viktotín Marián / OcU Žitná-Radiša B / - 25%
15. Hrubý Radovan / OcU Žitná-Radiša A / - 25%
Výsledky stolnotenisových družstiev stolnotenisového oddielu v Žitnej-Radiši v sezóne 2010/2011:
18. kolo:
Žitná-Radiša A - Prusy A 14:4
Hrubý Ľ. 4,5 Botka J. 3,5 Horník J. 3,5 Horník I. 2,5 - Lukačovič V. 2 Tomášik J. 1 Kutiš J. 1
17. kolo:
Dežerice A - Žitná-Radiša A 6:12
Pikna M. 2 Kováčik L. 1,5 Trenčan M. 1,5 Horečný M. 1 - Horník J. 4,5 Botka J. 3,5 Horník I. 4
Žitná-Radiša B - Otrhánky B 4:14
Medera T. 2 Šišmiš J. 2 - Balažovič P. 4,5 Baco L. 3,5 Šinský A. 2,5 Tran F. 3,5
16. kolo:
Žitná-Radiša A - Malé Chlievany B 5:13
Horník I. 2 Hrebíček J. 2 Hrubý Ľ. 1 - Kobulnický P 4,5 Košík V. 2,5 Kutiš Ľ. 3,5 Koleno J. 2,5
Žitná-Radiša B - Malé Chlievany C - 10:8
Michale M. 4, Velčický J. 3, Hriadeľ P. 3,5 , Adameová M. 1,5 - Šišmiš J. 3,5 Medera T. 1,5 Šišmiš Ľ. 1
15. kolo:
Bánovce n. B. A - Žitná-Radiša A 11:7
Petrík R. 3,5 Božík I. 2,5 Búlik Ľ. 2,5 Petrlík J. 2,5 - Botka J. 3 Hrebíček J. 2 Horník I. 1 Botka V. 1
Žitná-Radiša B - Malé Chlievany C - 10:8
Čečka E. 3,5 Šišmiš Ľ. 2,5 Šišmiš J. 3 Medera T. 1 - Kolembus B. 3,5 Machala L. 2 Sečanský M. 1,5 Hudecová E. 1
14. kolo:
Malé Chlievany C - Žitná-Radiša A 9:9
Kolembus B 3,5 Kobulnický P. 3 Sečanský M. 1,5 Machala L. 1 - Horník I. 4 Botka J. 2,5 Hrubý R. 1,5 Hrebíček J. 1
Prusy A - Žitná-Radiša B - 12:6
13. kolo:
Žitná-Radiša A - Krásna Ves/Timoradza A 8:10
Horník J. 3 Horník I. 2 Botka J. 2 Hrebíček J. 1 - Antala L. 4,5 Ragan B. 2,5 Valient M. 1,5 Filin I. 1,5
Dežerice - Žitná-Radiša B 18:0
Kováčik L. 4,5 Trenčan M. 4,5 Horečný M. 4,5 Pikna M. 4,5
12. kolo:
Žitná-Radiša A - Otrhánky C 5:13
Horník I. 2 Hrebíček J. 2 Botka J. 1 - Balažovič P. 4,5 Šinský A. 3,5 Chudoba J. 3,5 Baco L. 1,5
Žitná-Radiša B - Malé Chlievany B 8:10
Čečka E. 3 Šišmiš J. 2,5 Medera T. 2,5 - Petrík F. 4,5 Kobulnický P. 4 Koleno J. 1 Mikula M. 0,5
11. kolo:
Žitná-Radiša A - Uhrovec B 16:2
Horník I. 4,5 Botka J. 4,5 Horník J. 4,5 Hrebíček J. 2,5 - Hriadeľ P. 1 Velčický J. 1
Bánovce n.B. A - Žitná-Radiša B 17:1
Petrík J. 4,5 Bulík Ľ. 4,5 Petrík R. 4,5 Božík I. st. 3,5 - Šišmiš J. 1
10. kolo:
Žitná-Radiša B - Žitná-Radiša A 10:8
Šišmiš J 4,5 Medera T 2,5 Šišmiš Ľ. 3 - Horník I. 2,5 Hrubý R. 2 Horník M. 2 Hrebíček J. 1,5
9. kolo:
Prusy A - Žitná-Radiša A 8:10
Praženec R. 4 Lukačovič V. 3,5 Kikuš J. 0,5 - Horník I. 3 Horník J. 2,5 Botka J. 2,5 Hrebíček J. 2
Žitná-Radiša B - Krásna Ves / Timoradza A 8:10
Čečka E. 3 Šišmiš J. 2,5 Medera T. 1,5 Šišmiš Ľ. 1 - Antala L. 3 Filin I. 2,5 Valient M. 2,5 Ragan B. 2
8. kolo:
Žitná-Radiša A - Dežerice 4:14
Botka J. 2 Horník I. 1,5 Hrebíček J. 0,5 - Horečný M. 4,5 Trenčan M. 3,5 Pilna M. 3 Kováčik L. 3
Otrhánky B - Žitná-radiša B - 17:1
Nguyen V. 4,5 Šinský A. 4,5 Tran N. 4,5 Chudoba J. 3,5 - Čečka E. 1
7. kolo:
Malé Chlievany B - Žitná-Radiša A 14:4
Botka J. 1,5 Horník I. 1,5 Botka V. 1 Botka J. ml. 1 - Bulík Ľ. 4,5 Petrík R. 4 Božík I. 3 Petrlík J. 1,5
Žitná-Radiša B - Uhrovec B 12:6
Čečka E. 4,5 Šišmiš J. 3,5 Šišmiš Ľ. 3,5 Medera T. 0,5 - Michale M. 3 Velčický J. 1 Hriadeľ P. 1 Bernáth M. 1
6. kolo:
Žitná-Radiša A - Bánovce n.B. A 5:13
Botka J. 1,5 Horník I. 1,5 Botka V. 1 Botka J. ml. 1 - Bulík Ľ. 4,5 Petrík R. 4 Božík I. 3 Petrlík J. 1,5
Malé Chlievany C - Žitná-Radiša B 6:12
Hudecová E. 3 Sečanský M. 2 Machala L. 1 - Šišmiš J. 3,5 Šišmiš Ľ. 3,5 Čečka E. 3,5 Medera T. 1,5
5. kolo:
Žitná-Radiša A - Malé Chlievany C 13:5
Horník J. 4,5 Botka J. 3,5 Horník I. 2,5 Hrebíček J. 0,5 - Kolembus B. 3 Sečanský M. 1 Hudecová E. 1
Prusy A - Žitná-Radiša B - 11:7
Praženec R. 4 Kikuš I. 2,5 Lukačovič V. 2,5 Kutiš J. 2 - Šišmiš J. 3,5 Čečka E. 3 Medera Tomáš 0,5
4. kolo:
Kr. Ves/Timoradza A - Žitná-Radiša A 11:7
Žitná-Radiša B - Dežerice 8:10
Šišmiš J. 4 Čečka E. 2 Medera T. 1 Šišmiš Ľ. 1 - Pikna 3,5 Trenčan 2,5 Horečný 2,5 Kováčik 1,5
3. kolo:
Otrhánky C - Žitná-Radiša A 13:5
Balažovič P. 3,5 Wiet 3,5 Chudoba J. 3, Šinský A. 2 Tran 0,5 Baco 0,5 - Botka J. 2 Horník J. 2 Horník I. 1
Malé Chleivany B - Žitná-Radiša B 11:7
Kutiš Ľ. 3,5 Kobulnický P. 3,5 Koleno J. 2,5 MikulaM. 2,5 - Šišmiš J. 3,5 Čečka 2,5 Maďara M. 1
2. kolo:
Uhrovec B - Žitná-Radiša A 5:13
Velčický J. 2 Sliepka J. 2 Hriadeľ Peter 1 - Botka J. 4,5 Hrubý Ľ. 3,5 Hrebíček J. 2,5 Horník I. 2,5
Žitná-Radiša B - Bánovce n.B. A - 3:15
Šišmiš J. 1 Medera T. 1 Maďara M. 1 - Bulík Ľ. 4,5 Petrík R. 4,5 Božík I. st. 3,5 Petrlík J. 2,5
1. kolo:
Žitná-Radiša A - Žitná-Radiša B 12:6
Botka J. 3,5 Hrebíček J. 3,5 Horník J. 2,5 Horník I. 2,5 - Šišmiš J. 4 Čečka E. 2