Futbal 10. kolo sezóny 2012/2013

HORNÉ NAŠTICE  -  ŽITNÁ-RADIŠA  4:2  /3:1/

10. kolo, ktoré bolo pre nespôsobilé terény odložené, sa dohrávalo v stredu 8. mája. Už v 3. min. sme viedli 1:0, keď náš center do šestnástky  vlastný obranca tečoval tak, že preloboval vlastného brankára. Žiaľ rýchly gól nám viac uškodil, ako pomohol. Snaživí domáci postupne prebrali iniciatívu a v 13. min. po rýchlom útoku vyrovnali.  V 16. min náš brankár Ondrušek hlúpo a zbytočne fauloval domáceho hráča a z následnej jedenástky bolo 2:1.  V 24. min súper zahrával priamy kop a strela z uhla skončila opäť skončila v našej sieti.

Hoci ani v druhom polčase sme nijako nevynikali nad súperom, ešte nám svitla šanca na dobrý výsledok. Dúbravkovu strelu domáci bankár iba vytlačil na roh a po jeho zahraní a následnej skrumáži Varhaník hlavičkou znížil na 2:3 Škoda že o pár minút neskôr, keď sme v snahe vyrovnať začínali byť aktívnejší, naša obrana aj s brankárom opäť zaváhali a súper opäť trestal gólom - 4:2. V závere zápasu si už domáci ustrážili víťazstvo a pripravili nám prvú prehru v jarnej časti.