Skočiť na hlavné menu | Skočiť na ľavú časť stránky | Skočiť na obsah | Skočiť na pätičku

Archív článkov o DHZ

Pohár veliteľa DHZ Veľké Chlievany

Prvú septembrovú sobotu 3.9. sa vo Veľkých Chlievanoch konali oslavy mikroregiónu Bánovecko, spojené s hasičskou súťažou o pohár veliteľa DHZ. V doobedných hodinách súťažili mladí hasiči. Obom naším družstvám sa celkovo darilo, aj keď menším chybičkám sa nevyhli. 5 členní chlapci obsadili 4. miesto zo 7. družstiev a 8 členní chlapci opäť doniesli domov pohár za 2. miesto zo 6 družstiev. Čo ihneď po vyhodnotení patrične oslávili a zapili vybojovaným detským šampanským, ako sa patrí.

Deti nás vzorne reprezentujú a väčšinu z nich ešte len úspechy čakajú, keď budú poctivo trénovať a zúčastňovať sa súťaží a samozrejme, keď nám trošku dorastú.

Členovia družstiev: Christian Duranzia, Alexandra Beňačková, Matúš Hornák, Jakub Sláviček, Tomáš Lašák, Lukáš Hornák, Nikolas Filo, Peter Hrubý.

Poobede na súťaži dospelých súťažili tentokrát iba ženy, dobre rozbehnutý útok, bez výrazných zaváhaní stačil iba na 5. miesto z 8 družstiev.

Ženy: Terezka Botková, Alžbetka Bežová, Tamara Trebichavská, Tatiana Škorcová, Ema Kušnierová, Anetka Kušnierová, Adelka Škorcová

Úradné hodiny počas pandémie

Po-Pia: od 8,00 do 11,00.

Na úrad sa môže vstúpiť iba
s rúškom, alebo prekrytou tvárou.

Úrad sa pravidelne dezinfikuje.

Vyhľadávanie na zitna-radisa.sk

Obecný úrad

Kontakt na obecný úrad v Žitnej-Radiši

Základné info

Adresa:

Obec Žitná-Radiša
Obecný úrad č. 105
956 41 Uhrovec

Tel.:

+421 (0)38 7694421

E-mail.:

info(zavináč)zitna-radisa.sk

Starosta:

Ing. Rudolf Botka

Kto je online

Práve tu je 191 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Používaním stránok prevádzkovateľa Obec Žitná-Radiša súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.