Skočiť na hlavné menu | Skočiť na ľavú časť stránky | Skočiť na obsah | Skočiť na pätičku

Archív článkov o DHZ

Odovzdávanie hasičskej techniky - poďakovanie.

Odovzdávanie hasičskej techniky - poďakovanie.

 

Dňa 11.9. 2015 presne o 16,00 hod. prišiel do našej obce podpredseda vlády a minister vnútra SR Róbert Kaliňák so vzácnymi hosťami. Prišiel na novom hasičskom aute Iveco Daily, za ktorým ťahal protipovodňový vozík. Túto hasičskú techniku dostala naša obec z dôvodu výbornej práce a činnosti celého DHZ našej obce, účasti na mnohých mimoriadnych udalostiach v celom okrese, ako aj z dôvodu povodne a ohrozenia obce vodou.

Touto cestou sa chcem poďakovať výboru, ale aj všetkým členom nášho DHZ za ich činnosť, aktivity a obetavosť, o ktorých sme sa mohli presvedčiť aj minulý rok pri povodni.

Dúfam, že nová technika im pomôže v prípade potreby ešte lepšie zvládnuť mimoriadne udalosti a ochrániť tak majetok a životy našich občanov, ale aj občanov okolitých obcí..

Chcem sa poďakovať aj všetkým, ktorý pomohli pripraviť organizáciu a pohostenie hostí pri tejto príležitosti, ako aj všetkým občanom, ktorý sa tohto odovzdávania zúčastnili.

Som rád, že svojou účasťou dali najavo, že DHZ v našej obci je skutočne organizáciou, ktorá si zaslúži ich pozornosť a je schopná im pomôcť.

Ing. Rudolf Botka, starosta obce

Úradné hodiny počas pandémie

Po-Pia: od 8,00 do 11,00.

Na úrad sa môže vstúpiť iba
s rúškom, alebo prekrytou tvárou.

Úrad sa pravidelne dezinfikuje.

Vyhľadávanie na zitna-radisa.sk

Obecný úrad

Kontakt na obecný úrad v Žitnej-Radiši

Základné info

Adresa:

Obec Žitná-Radiša
Obecný úrad č. 105
956 41 Uhrovec

Tel.:

+421 (0)38 7694421

E-mail.:

info(zavináč)zitna-radisa.sk

Starosta:

Ing. Rudolf Botka

Kto je online

Práve tu je 477 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Používaním stránok prevádzkovateľa Obec Žitná-Radiša súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.