Skočiť na hlavné menu | Skočiť na ľavú časť stránky | Skočiť na obsah | Skočiť na pätičku

Vitajte na stránke obce Žitná-Radiša


Ďalšie súťaže DHZ

Deň hasičov v Kšinnej

V sobotu 1.9. sme sa zúčastnili z deviatimi družstvami súťaže pri príležitosti Dňa hasičov v Kšinnej. Najprv súťažili mladí hasiči. Našu účasť odštartovali drobci z Baby teamu. 8 členní (31,48s) i 5 členní (23,50s) bez vážnych problémov splnili úlohu podľa pravidiel DPO SR, za čo zožali potlesk od publika. Pokračovali chlapci 8 a 5 členní. Pať členní vybojovali 2. miesto Ako posledné z našej mladej výpravy nastúpili dievčatá opäť 8 a 5 členné. Oboje družstvá získali prvé miesta. Kategóriu Dospelých z našej dhz odštartovali Muži nad 35 rokov vo svojej kategórii získali prvé miesto. Nesklamali ani muži a aj oni získali prvé miesto. Začalo sa nám formovať i nové družstvo žien. Tie získali ako inak prvé miesto. Zaujímavosťou na súťaži bolo, že i dospelí súťažili podľa pravidiel hry PLAMEŇ, čiže z 10m hadicami. Celkovo sme si zo súťaže odniesli 5 pohárov. V tento deň sme na Kšiňanskom ihrisku poriadne zmokli i sa usušili.

Dvorec

11.8. sme sa zúčastnili súťaže vo Dvorci. Zúčastnili sme sa s piatimi družstvami. Chlapci a dievčatá oboje päť a osem členné, plus nechýbal päťčlenný baby tím. Zo súťaže si osem členné dievčatá odniesli 3. miesto.

Dolné Ozorovce

14. júla sme sa s piatimi družstvami mladých hasičov zúčastnili pohárovej súťaže v Dolných Ozorovciach. Najviac sa darilo osemčlenným dievčatám, ktoré si vybojovali 3. miesto. Súťažili aj päťčlenný a osemčlenní chlapci, i päť členné dievčatá. Na svojej druhej súťaži nechýbal ani BABY tím.

Vyhľadávanie na zitna-radisa.sk

Obecný úrad

Kontakt na obecný úrad v Žitnej-Radiši

Základné info

Adresa:

Obec Žitná-Radiša
Obecný úrad č. 105
956 41 Uhrovec

Tel.:

+421 (0)38 7694421

E-mail.:

info(zavináč)zitna-radisa.sk

Starosta:

Ing. Rudolf Botka

Úradné hodiny

Po-Pia: 7:00-15:30

Kto je online

Práve tu je 101 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Používaním stránok prevádzkovateľa Obec Žitná-Radiša súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Čo sú cookies? Súhlasím